SVETI IVAN ŽABNO – Igralište Ivan Bastalec. SUDAC: Bruno Ritoša. POMOĆNICI: Dejan Švagelj i Ivan Iveljić.

STRIJELCI: 1:0 Šoljić (7), 2:0 Mesar (42), 3:0 Dimović (69), 4:0 Šimunović (77).

TOMISLAV RADNIK: Tkalčec, Selak (od 46. Kranjčević), Dubravec, Šoljić (od 46. Šimunović), papa (od 73. Ceković), Vrbančić, Vrtar, Hmelina, Dimović, Mesar (od 61. Orejaš), Babić (od 77. Uzelac). TRENER: Siniša Buđa.

MLADOST M: Kurtanjek, Vindić, Šiprak, Jaković (od 77. Piskor), Bajsić (od 74. Kiš), Marić, Popec (od 52. Kokša), Vidojević, Dergez, Vršić, Šklebar (od 87. Ivančan). TRENER: Mario Kos.

I više nego zaslužena pobjeda razigrane momčadi Tomislav Radnika. Više želje, htjenja i borbenosti od bezidejnih Molvaraca Žabnjanci su okrunili s četiri zgoditka, a već je prvi pao u 7. minuti kada je mrežu Kurtanjeka zatresao Šoljić. Poneku opasniju prigodu gostiju iz Molvi otklonio je Tkalčec, a drugi zgoditak domaćini su postigli u najbolje moguće vrijeme, na samom kraju poluvremena. Naime, u 42. minuti prednost Tomislav Radnika povećava Mesar.

Treći zgoditak postigao je stari lisac Dimović iz slobodnog udarca, a potvrdu velike pobjede donio je Šimunović u 77. minuti i postavio končanih 4:0, Lijepa uvertira za kup utakmicu u srijedu, kada Tomislav Radnik gostuje u Cvetkovcu kod Tehničara, dok Movarcima dolazi drugi Radnikov klub, onaj trećeligaški iz Križevaca.