U nedjelju, 13. listopada 2024. godine, na Gradskom stadionu u Križevcima odigrana je utakmica Elitne Županijske Nogometne Lige Koprivničko-križevačke između NK Tomislav Radnika i vodeće momčadi lige, NK Tehničar 1974 iz Cvetkovca. Nažalost, naši dečki su pretrpjeli poraz rezultatom 0:3.

Tijek Utakmice

Gosti iz Cvetkovca su dominirali utakmicom, a prvi gol postigao je David Kranclbinder u 44. minuti, čime je Tehničar preuzeo vodstvo neposredno prije poluvremena. U drugom poluvremenu, Tomislav Hudak je povisio na 2:0 u 64. minuti, dok je Kranclbinder svojim drugim pogotkom u 83. minuti postavio konačnih 0:3. Unatoč naporima naših igrača, NK Tehničar je pokazao zašto je vodeća ekipa u ligi, zadržavši kontrolu nad igrom i zasluženo odnijevši pobjedu.

Sastavi Momčadi

• NK Tomislav Radnik: Kump, Vrbančić, Pavić, Lourenco, Ferenčak, Prskalo, Razbušek, Stubičan, Šantić, Ledinski H., Zidarić.
  • NK Tehničar 1974: Markušić, Kovač, Bošnjak, Vukonić, Lisjak, Milek, Hudak, Marić, Bači, Radotović, Kranclbinder.

Utakmicu je sudio Karlo Rupčić.

Zahvaljujemo našim vjernim navijačima na podršci, te se okrećemo sljedećim izazovima u prvenstvu, s nadom za bolje rezultate.