U petak, 18. listopada 2024. godine, na Sportskom parku u Virju odigrana je uzbudljiva utakmica između NK Podravac i našeg NK Tomislav Radnik, koja je završila rezultatom 3:3. Pred 250 gledatelja, naša ekipa je, unatoč velikim izazovima i dva crvena kartona, uspjela izvući vrijedan bod.

Tijek Utakmice

Domaćini su poveli već u 14. minuti golom Ivana Pešrinovića, dok je Hrvoje Hrženjak dodao dva gola za Podravac – u 35. minuti te u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena (45+1). Na poluvrijeme smo otišli s 3:1 zaostatkom.

Naša momčad nije odustala! Caua Tiago Lourenco smanjio je zaostatak u 42. minuti, dok je Leonardo Ferenčak fantastičnim eurogolom u 66. minuti vratio našu ekipu u igru. Konačni rezultat postavio je Marko Stubičan u 84. minuti, osiguravši vrijedan bod za našu momčad.

Detalji Utakmice

• Golovi NK Podravac: I. Pešrinović (14′), H. Hrženjak (35′, 45+1)
  • Golovi NK Tomislav Radnik: Caua Tiago Lourenco (42′), Leonardo Ferenčak (66′), Marko Stubičan (84′)

Unatoč dva crvena kartona i dvostrukom zaostatku, naši dečki su pokazali nevjerojatnu borbenost i uspjeli preokrenuti situaciju i izvući bod u gostima.

Utakmicu je sudio Karlo Rupčić, a atmosfera na stadionu bila je napeta i uzbudljiva, uz veliku podršku navijača obje momčadi.

Za sve one koji nisu stigli pratiti utakmicu uživo, sažetak sa najbitnijm događajima utakmice možete pogledati na YouTube-u.

Ovaj bod nam daje dodatni poticaj za nadolazeće utakmice. Zahvaljujemo svim našim navijačima na podršci – idemo dalje s jednakom odlučnošću!