U osmini finala KUP-a NS KC-KŽ, gostovali smo kod NK Graničar Đurđevac, gdje je naš put kroz KUP završio porazom od 4:0. Utakmica se odigrala 2. listopada 2024. na ŠRC Vlado Leščan Duspe u Đurđevcu pred 150 gledatelja. Glavni sudac bio je Alen Brunec.

Naši dečki su se borili do kraja, no domaćini su se pokazali boljima, a pogoci za NK Graničar Đurđevac postigli su David Vindić u 14. minuti, Ivano Tomić u 27. i 44. minuti te Pedro Godinho Fernandes u 56. minuti. Unatoč teškom rezultatu, naš tim pokazao je borbenost i želju, ali jednostavno nismo imali sreće protiv motiviranih domaćina.

Zahvaljujemo navijačima na podršci. Iako je naš put u KUP-u završio, okrećemo se predstojećim ligaškim izazovima i novim prilikama za osvajanje bodova!