U nedjelju, 22. rujna 2024. godine, na igralištu Park prinčeva u Drnju odigrana je uzbudljiva utakmica protiv NK Tomislav Drnje. Unatoč teškim okolnostima, naši dečki su pokazali nevjerojatnu borbenost i želju za pobjedom, no sreća nam ovaj put nije bila naklonjena, te je susret završio rezultatom 2:1 u korist domaćina.

Tijek Utakmice

Domaćini su poveli već u 15. minuti pogotkom Franića, ali naši igrači nisu klonuli duhom. Odmah po povratku iz svlačionice, u 46. minuti, Caua Tiago Lourenco zabija gol i izjednačuje rezultat. Međutim, slavlje nije dugo trajalo, jer već u 50. minuti Kovač ponovno vraća prednost Tomislavu iz Drnja.

Ključni trenutak utakmice dogodio se u 29. minuti kada je vidno nervozni sudac Matija Presečan isključio našeg Tomislava Vrbančića zbog lakšeg prekršaja i dodatnog prigovora. Unatoč igraču manje, pokazali smo sjajnu inicijativu i borbenost. Naši dečki, iako brojčano oslabljeni, nisu bili inferiorni na terenu te su imali nekoliko prilika za preokret, ali taj dan jednostavno nije bio naš.

• 2:1 Kovač (50′)

Unatoč porazu, moramo biti ponosni na prikazanu borbenost naše momčadi. Igrali smo s igračem manje gotovo sat vremena, ali smo držali inicijativu i bili ravnopravni protiv snažnog protivnika. Ovaj put nismo uspjeli zabiti dovoljno za povoljniji rezultat, no vjerujemo da će naš trud i zalaganje ubrzo donijeti zaslužene bodove u nadolazećim utakmicama.

Idemo dalje s podignutim glavama i s vjerom u sljedeće pobjede!

rezultat utakmice protiv nk tomislav drnje 2:1